Par mums

Atrakcijas atpūtas centrā „Lido” ir bijušas jau sen, bet atrakciju parks LIDOLANDE pamazām sāka veidoties 2011.gadā, kad izveidojās sadarbība starp LIDO un Annels.

Kopš tā laika atrakciju klāsts ir audzis un šobrīd LIDOLANDĒ visu gadu atbilstoši sezonai pieejamas atrakcijas dažādām gaumēm un vecumiem.

Atrakciju parkā atrodas vairāki karuseļi, piemēram, klasiskie „Zirdziņi”, „Sapņu kuģi”, „Vilcieniņš”, vasaras laikā arī ķēžu karuselis „Virpulis”. Visu gadu darbojas tādas atrakcijas kā Batuti, Velokarti, Autodroms. Noteikti jāpiemin arī balvu atrakcijas, kurās katram ir iespēja izmēģināt savu veiksmi, precizitāti un veiklību – „Bundžu karalis”, „Hipodroms”, „Šautriņas”, „Pīļu dīķis”, „Šautuve” un „Balvu šautuve”.

Vasaras sezonā LIDOLANDĒ apmeklētājiem pieejama arī piepūšamā pilsēta, kurā atrodas ne tikai dažādiem vecumiem atbilstošas piepūšamās atrakcijas, bet arī piepūšamie objekti. Turpat blakus katram ir iespēja izmēģināt ūdensbumbas, atrast ātrāko ceļu piepūšamajā labirintā, izbraukt ar mini mašīnītēm „Mazo Rīgu” un lielajā baseinā – ar laiviņām.