Par mums

Atrakcijas atpūtas centrā „Lido” ir bijušas jau sen, bet atrakciju parks LIDOLANDE pamazām sāka veidoties 2011.gadā, kad izveidojās sadarbība starp LIDO un Annels.

Kopš tā laika atrakciju klāsts ir mainījies un audzis, un šobrīd LIDOLANDĒ pieejamas atrakcijas dažādām gaumēm un vecumiem.

Atrakciju parka LIDOLANDE darba laiks

Šobrīd atrakciju parks strādā

  • darbdienās 14:00-20:00*,
  • brīvdienās un svētku dienās 11:00-20:00*.

* Darba laiks var mainīties atkarībā no laika apstākļiem.

Atrakciju parks LIDOLANDE strādā visu gadu, piedāvājot sezonai atbilstošas atrakcijas. Vasaras laikā te atrodamas pat vairāk kā 20 atrakcijas! Bet jāņem vērā, ka atrakciju darbība ir atkarīga no laika apstākļiem. Sliktos vai nepiemērotos laika apstākļos atsevišķas atrakcijas vai viss atrakciju parks var nestrādāt.

Atrakciju klāsts LIDOLANDĒ

Atrakciju parkā LIDOLANDE atrodas vairāki karuseļi, piemēram, klasiskie „Zirdziņi”, „Sapņu kuģi”, „Vilcieniņš”, “Mini panorāmas rats”, vasaras laikā arī ķēžu karuselis „Virpulis”. Visu gadu darbojas tādas atrakcijas kā Batuti, Velokarti, Autodroms.

Krāsains karuselis ar atspulgu lietus peļķē, ap karuseli apkārt ir sētiņas ar uzrakstu Lidolande

Karuseļi atrakciju parkā Lidolande

 

Noteikti jāpiemin arī balvu atrakcijas, kurās katram ir iespēja izmēģināt savu veiksmi, precizitāti un veiklību – „Bundžu karalis”, „Hipodroms”, „Šautriņas”, „Pīļu dīķis”, „Šautuve” un „Balvu šautuve”.

Vasaras sezonā atrakciju parkā LIDOLANDE apmeklētājiem pieejama arī piepūšamā pilsēta, kurā atrodas ne tikai dažādiem vecumiem atbilstošas piepūšamās atrakcijas, bet arī piepūšamie objekti. Atrakciju parkā katram ir iespēja izmēģināt arī ūdensbumbas, atrast ātrāko ceļu piepūšamajā labirintā, izbraukt ar mini mašīnītēm piepūšamo „Mazo Rīgu” un lielajā baseinā – ar laiviņām.

Kopš 2019.gada rudens atrakciju parks LIDOLANDE ir atjaunojis arī atrakcijas “Tornis” darbību. Ar šīs atrakcijas palīdzību katram apmeklētājam ir iespēja vērot atrakciju parka un Krasta ielas panorāmu. Īpaši skaists brauciens būs divatā saulrieta laikā.

Atrakcija Tornis, kas nokrāsota sarkani baltā krāsā un izskatās pēc bākas

Atjaunotā atrakcija Tornis “Bāka”

Cita informācija

Gan LIDO, gan mēs paši teritorijā un atrakciju parkā cenšamies uzturēt sezonai un svētkiem atbilstošu noskaņu, izmantojot dažādas dekorācijas un vides elementus.

Atrakciju parkā pie katras atrakcijas ir izvietota īsa informācija par attiecīgo atrakciju, kā arī lietošanas noteikumi. Noteikti iepazīstieties ar šo informāciju, lai Jūsu apmeklējums būtu drošs un patīkams.

Atrakciju parkā strādā arī apmācīts personāls, kas nepieciešamības gadījumā atbildēs uz Jūsu jautājumiem.

Gaidīsim Tevi ciemos un novēlam patīkamu apmeklējumu!

Galerija