Par mums

Atrakcijas atpūtas centrā „Lido” ir bijušas jau sen, bet atrakciju parks LIDOLANDE pamazām sāka veidoties 2011.gadā, kad izveidojās sadarbība starp LIDO un Annels.

Kopš tā laika atrakciju klāsts ir mainījies un audzis, un šobrīd LIDOLANDĒ pieejamas atrakcijas dažādām gaumēm un vecumiem.

Atrakciju parka LIDOLANDE darba laiks

Atrakciju parks LIDOLANDE strādā visu gadu, piedāvājot sezonai atbilstošas atrakcijas. Vasaras laikā te atrodamas pat vairāk kā 20 atrakcijas! Bet jāņem vērā, ka atrakciju darbība ir atkarīga no laika apstākļiem. Sliktos vai nepiemērotos laika apstākļos atsevišķas atrakcijas vai viss atrakciju parks var nestrādāt.

Atrakciju klāsts LIDOLANDĒ

Atrakciju parkā LIDOLANDE atrodas vairāki karuseļi, piemēram, klasiskie „Zirdziņi”, „Sapņu kuģi”, „Vilcieniņš”, “Mini panorāmas rats”, vasaras laikā arī ķēžu karuselis „Virpulis”. Visu gadu darbojas tādas atrakcijas kā Batuti, Velokarti, Autodroms.

Karuselis Zirdziņi atrakciju parkā Lidolandē, fonā karuselis Sapņu kuģi

Karuseļi atrakciju parkā Lidolande

Noteikti jāpiemin arī balvu atrakcijas, kurās katram ir iespēja izmēģināt savu veiksmi, precizitāti un veiklību – „Bundžu karalis”, „Hipodroms”, „Šautriņas”, „Pīļu dīķis”, „Šautuve” un „Balvu šautuve”.

Vasaras sezonā atrakciju parkā LIDOLANDE apmeklētājiem pieejama arī piepūšamā pilsēta, kurā atrodas ne tikai dažādiem vecumiem atbilstošas piepūšamās atrakcijas, bet arī piepūšamie objekti. Atrakciju parkā katram ir iespēja izmēģināt arī ūdensbumbas, atrast ātrāko ceļu piepūšamajā labirintā, izbraukt ar mini mašīnītēm piepūšamo „Mazo Rīgu” un lielajā baseinā – ar laiviņām.

Kopš 2019.gada rudens atrakciju parks LIDOLANDE ir atjaunojis arī atrakcijas “Tornis” darbību. Ar šīs atrakcijas palīdzību katram apmeklētājam ir iespēja vērot atrakciju parka un Krasta ielas panorāmu. Īpaši skaists brauciens būs divatā saulrieta laikā.

Atrakcija Tornis pēc restaurācijas, atrakciju parks Lidolande

Atjaunotā atrakcija Tornis

Cita informācija

Gan LIDO, gan mēs paši teritorijā un atrakciju parkā cenšamies uzturēt sezonai un svētkiem atbilstošu noskaņu, izmantojot dažādas dekorācijas un vides elementus.

Atrakcija Bundžu karalis noformēta kā Sniegavīru ala ar lāstekām un vides figūrām sniegavīriem, atrakciju parks LidolandeAtrakcija Bundžu karalis

Atrakciju parkā pie katras atrakcijas ir izvietota īsa informācija par attiecīgo atrakciju, kā arī lietošanas noteikumi. Noteikti iepazīstieties ar šo informāciju, lai Jūsu apmeklējums būtu drošs un patīkams.

Atrakciju parkā strādā arī apmācīts personāls, kas nepieciešamības gadījumā atbildēs uz Jūsu jautājumiem.

Gaidīsim Tevi ciemos un novēlam patīkamu apmeklējumu!

Galerija